Oferta przeglądu, konserwacji, naprawy oraz legalizacji gaśnic

W przypadku wystąpienia pożaru, zarówno na terenie zakładu pracy, jak i w każdym innym miejscu, należy jak najszybciej powstrzymać płomienie przed rozprzestrzenieniem się. Naturalnie, pierwszym krokiem jest chwycenie za gaśnicę. Jakie konsekwencje grożą w przypadku, gdy sprzęt jest niesprawny? Aby uniknąć takiej sytuacji, każdy przedsiębiorca jest prawnie zobowiązany poddawać sprzęt gaśniczy okresowym przeglądom. Powinien również dysponować zaświadczeniem o jego dopuszczeniu do użytku w postaci nalepki legalizacyjnej.

Sebal świadczy usługi BHP i PPOŻ., które obejmują również kompleksową obsługę firm w zakresie podręcznego sprzętu gaśniczego. W profesjonalny sposób wykonujemy przeglądy gaśnic pod kątem sprawności i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz normami. Przeprowadzamy również ich konserwacje i napełnianie. Przeglądów dokonujemy w miejscach wyznaczonych przez klienta. Jedną z naszych usług jest legalizacja gaśnic. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, które umożliwiają nam wydawanie nalepki legalizacyjnej.

Serwis i sprzedaż sprzętu gaśniczego

Nasz dobrze wyposażony warsztat pozwala na remonty (regeneracje) gaśnic proszkowych, śniegowych, płynowych wszystkich czołowych polskich producentów: KZWM Ogniochron, Gaz-Tech, GZWM czy Boxmet. Otrzymaliśmy również autoryzację, dzięki której możliwe są przeglądy, naprawy oraz legalizacja gaśnic samochodowych.

W ramach działalności prowadzimy też sprzedaż nowego sprzętu gaśniczego (gaśnice, agregaty, koce itp.).

Legalizacja gaśnic na Śląsku

Przegląd, konserwacje, napełnianie oraz legalizację gaśnic przeprowadzamy na terenie miast: Bytom, Chorzów, Zabrze, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świerklaniec, Tarnowskie góry oraz Radzionków.