Legalizacja gaśnic w Radzionkowie

Firma Sebal świadczy profesjonalne usługi z zakresu podręcznego sprzętu gaśniczego, w tym przede wszystkim serwis i legalizację gaśnic. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia umożliwiające nam wydawanie nalepek legalizacyjnych. Korzystanie z serwisu sprawdzonych firm gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale również pewność, że gaśnica będzie działała prawidłowo w każdej sytuacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nasza firmą – zarówno w charakterze pojedynczej kontroli, czy wydania pozwolenia, jak i w cyklicznym serwisowaniu sprzętów.

Serwisowanie gaśnic

Brak regularnego serwisowania gaśnic może doprowadzić do sytuacji bezpośrednio zagrażających zdrowiu i życiu, dlatego tak ważne jest ich systematyczne poddawanie kontroli. Przypominamy, że każdy przedsiębiorca jest prawnie zobowiązany do zorganizowania cyklicznych przeglądów gaśnicy, w celu utrzymania bezpieczeństwa swoich pracowników.

Nasza firma oferuje również inne czynności wchodzące w zakres usług przeciwpożarowych, mowa o m.in. profesjonalnym wykonywaniu przeglądów hydrantów, czy pomiarach oświetlenia. Każdą z czynności wykonujemy bezpośrednio w siedzibie Klienta, po wcześniejszym ustaleniu odpowiedniego terminu.

Posiadamy dobrze wyposażony warsztat, który pozwala na regeneracje gaśnic proszkowych, śniegowych, czy płynowych – wszystkich polskich producentów, takich jak:

  • KZWM Ogniochron;
  • Gaz-Tech;
  • GZWM;
  • Boxmet.

Informujemy, że posiadamy autoryzację, dzięki której możemy zgodnie z aktualnie panującymi przepisami przeprowadzać przeglądy, naprawy oraz legalizację gaśnic samochodowych. Oferujemy nasze usługi Klientom z Bytomia, Tarnowskich Gór, Chorzowa i pozostałych miast znajdujących się na terenie województwa śląskiego.