Szkolenia BHP na Śląsku

Nasza firma Sebal przeprowadza szkolenia BHP przede wszystkim w firmach na terenie: Piekar Śląskich, Chorzowa, Bytomia, Tarnowskich Gór, czy Radzionkowa ale zajmujemy się również współpracą z przedsiębiorcami z całego Śląska i okolic. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i zachęcamy do dbania o bezpieczeństwo na wszystkich stanowiskach pracy!

Prowadzimy nie tylko szkolenia BHP, ale także kursy przeciwpożarowe, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, czy szkolenia HACCP pracowników na stanowiska robocze i administracyjno-biurowe. Nasi specjaliści w ciekawy i zachęcający sposób przekażą informację dostosowane do danego stanowiska pracy i zapewniające bezpieczeństwo w trakcie codziennego wykonywania obowiązków. Ponadto zajmujemy się oceną ryzyka zawodowego zarówno konkretnego stanowiska, jak i całej firmy.

Wstępne i okresowe szkolenia BHP

Prowadzimy wstępne i okresowe szkolenia BHP mające na celu zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa i higieny w środowisku pracy.

Obowiązek zapewnienia dostępu do takiej wiedzy spoczywa bezpośrednio na pracodawcy, który powinien zapewnić pracownikom możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z profesjonalistami, udostępnić na to wydarzenie miejsce oraz przygotować termin lub terminy, które pozwolą na udział w szkoleniu bezpieczeństwa i higieny pracy wszystkim zatrudnionych.

Oferujemy kursy BHP:

  • wstępne – dedykowane osobom rozpoczynającym pracę w danym przedsiębiorstwie, uczniom szkół zawodowych oraz praktykantom; oparte na instruktażu ogólnym i stanowiskowym, przygotowującym przyszłego pracownika lub ucznia zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisany BHP znajdującymi się w Kodeksie Pracy;
  • okresowe – przeznaczone dla osób posiadających doświadczenie w pracy, przeprowadzane regularnie w czasie trwania zatrudnienia, w celu przypomnienia i utrwalenia zdobytej wcześniej wiedzy oraz przekazania nowych zasad BHP, jeśli takowe zostały wprowadzone.